PO - PÁ: 06:30 - 15:00 hod.
Mob.: 732 866 876
E-mail: lukast.hb@tiscali.cz
Příčná čp. 211
580 01 Havlíčkův Brod

Ventilátory

Ventilátory a vrtule – opravy

Zajišťujeme opravy elektrických ventilátorů a vrtulí. Specializujeme se na axiální průmyslové ventilátory, zejména pak v zařízeních určených k chlazení nebo k odsávání. Rádi se staneme vaším spolehlivým a dlouhodobým partnerem na poli oprav ventilátorů a vrtulí. Dodáme vám také nové ventilátory, pokud se už oprava nevyplatí nebo není z vážného důvodu možná.

Specialista na opravy ventilátorů

Máme letité zkušenosti se servisem a opravami vrtulí a ventilátorů ke klimatizačních a chladicím systémům, tepelným čerpadlům. Zaměřujeme se hlavně na opravy elektrických ventilátorů a průmyslových ventilátorů. Spojte se s námi a váš ventilátor bude opět jako nový a plně funkční.

Proč nám svěřit opravu vrtulí ventilátorů?

 • Vyznáme se v segmentu průmyslových ventilátorů.
 • Opravujeme ventilátory pro různá zařízení a značky.
 • Opravy ventilátorů pro tepelná čerpadla.
 • Pracujeme kvalitně, spolehlivě a rychle.
 • Rádi budeme spolupracovat dlouhodobě.

Služby v opravách ventilátorů

V segmentu oprav ventilátorů se zaměřujeme především na firemní zákazníky, tedy na všechny průmyslové společnosti, které se zabývají provozem průmyslových klimatizací, chladicích systémů a tepelných čerpadel. Pokud v této oblasti hledáte osvědčeného a spolehlivého partnera, jsme tu pro vás.

Konkrétně pro vás zajistíme:

 • převinutí elektromotoru,
 • přeložiskování,
 • vyvážení rotoru ventilátoru,
 • a mnoho dalšího.

Opravíme jakýkoli ventilátor

Žádná oprava pro nás není problém. Opravíme pro vás jakýkoli ventilátor a vrtuli. Víme, že závady si nevybíráte, a tak se je snažíme řešit, jak nejlépe umíme. Pracujeme s různými značkami ventilátorů a vrtulí.

 • Opravujeme ventilátory o výkonu od 1 do 4 kW.
 • Specializujeme se na ventilátory Ziehl-Abegg nebo Ebm-papst, ale zvládneme i opravy řady dalších značek.

Vyvažování vrtulí a ventilátorů

Zaměřujeme se také na vyvažování ventilátorů vrtulí, například pro sušárny dřeva, chladicí věže, průmyslové klimatizace a další zařízení. Obraťte se na nás, pokud tuto službu aktuálně poptáváte.

Nové ventilátory

Pokud už oprava ventilátoru není možná, rádi vám dodáme nový. Spolupracujeme pouze s prověřenými výrobci a zavedenými značkami, a tak pro vás máme ty nejlepší ventilátory a vrtule na trhu.

Náhradní díly pro ventilátory

Disponujeme zásobou náhradních dílů pro opravy a servis ventilátorů. I proto vám opravy zajistíme rychle, bez odkladů a spolehlivě. Náhradní díly vybíráme pečlivě, pracujeme s originálním značkami, abychom prodloužili životnost vašeho zařízení. U nás získáte nejlepší poměr kvality a ceny a také špičkové služby našich mechaniků – specialistů na ventilátory.

Pracujeme na Vysočině

Sídlo naší firmy je v Havlíčkově Brodě na Vysočině. Obsluhujeme zákazníky zhruba do čtyřiceti kilometrů. Při větší vzdálenosti se na dopravě domluvíme. Rádi se s vámi dohodneme na dlouhodobé spolupráci nejen v oblasti servisu a oprav ventilátorů, ale také například v oblasti elektromotorů nebo čerpadel.

Jsme tu pro vás

Opravy ventilátorů a vrtulí jsou naším denním chlebem. Zvládneme opravy starších i zcela moderních zařízení. Umíme opravit různé velikosti, typy a značky ventilátorů. Rádi se staneme vaším dlouhodobým a spolehlivým partnerem, kterého můžete zavolat kdykoli se vám porouchá vrtule.

Kontaktujte nás, jak je vám to pohodlné. Využít můžete telefon, e-mail nebo rychlý kontaktní formulář. Na váš dotaz obratem zareagujeme a domluvíme se na dalším postupu.

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů